Seminārs Solis 2020

7. - 9. februāris
.
.

SOLIS ir trīs dienu līderprasmju attīstības un pašizaugsmes seminārs vecāko studiju gadu bakalaura, maģistrantūras un doktorantūras studentiem. 

Šajās trīs dienās dzirdēsi lekcijas par savu talantu atklāšanu, atbildības uzņemšanos, lieliem un maziem uzņēmumiem, kā arī to, ko mūsdienās meklē uzņēmumi darba tirgū. Seminārā iepazīsies ar daudziem lektoriem, kas runās gan par savu pieredzi, gan to, kā dalībniekiem vislabāk sagatavoties darba tirgum un veicināt pašizaugsmi un, protams, būs iespēja pārbaudīt savas iemaņas meistarklasēs un aktīvās diskusijās.

Šogad seminārs norisināsies no 7. februāra vakara līdz 9. februāra pēcpusdienai. Semināra vieta netiek atklāta, bet nodrošināsim Tev bezmaksas transportu, naktsmītni un ēdināšanu. Semināra tēma: «Atrodi sevi darba vidē» 

Pieteikšanās semināram līdz 3. janvārim, aizpildot pieteikuma anketu un tajā iesniedzot savu CV un īsu motivācijas vēstuli par to, kāpēc vēlies piedalīties seminārā.

Neskaidrību gadījumā vari sazināties ar semināra dalībnieku koordinatori – Amandu, viņas kontaktinformācija : 28390935, m.

Vietu skaits ierobežots.

Kopīgot rakstu

Universitāte

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

28. novembris, 2019 plkst. 9:50

Līdzīgi notikumi

Ātrās saites

Pasākumi

RTU sporta spēles 2020

26. - 27. septembris
Ronīši, Klapkalnciems, Engures pagasts

Latvijas studentu teātra dienas 2020

26. septembris, 11:30 - 20:00
RTU Mazā zāle, Kaļķu iela 1
_