Seminārs RTU studentiem «Tavs networkinga spēks»

27. janvāris, 16:00 - 19:00
.
.

RTU studenti aicināti piedalīties seminārā «Tavs networkinga spēks», kas notiks 27. janvārī plkst. 16.30–19.00 Zoom platformā. Seminārā varēs apgūt tīklošanās gudrības, lai spētu pārvērst personīgos kontaktus ilglaicīgās, uzticamās un abpusēji izdevīgās biznesa attiecībās. 

Semināru vadīs organizācijas «Junior Chamber International» (JCI) pārstāvis un sertificēts treneris Uģis Krūmiņš. Pieteikšanās semināram.

Seminārā varēs apgūt tīklošanās principus un dinamiku, iegūt zināšanas, kā, satiekot cilvēkus, identificēt un izmantot iespējas, piemēram, kas jādara pēc tikšanās, lai tā turpinātu sniegt pievienoto vērtību personas kontaktu tīklam, kā arī kā izmantot dalību sabiedriskajās organizācijās un interešu apvienībās, lai izveidotu reputāciju, kas nodrošinās kontaktu tīklu nākotnē.  

Uģis Krūmiņš ir tīklošanas celmlauzis, biznesa tīklošanas kursa «Kā sarunāt tikšanos ar vajadzīgo cilvēku» un sociālās tīklošanas kursa «Small talk jeb saviesīga saruna» autors. Viņš ir arī sertificēts treneris («Junior Chamber Internationl», «Paul Ekman International», «Triple A GmbH»), aktīvs tīklošanās organizācijas «Business Network International» (BNI) biedrs, jauniešu organizācijas JCI senators, sabiedriski aktīvs pilsonis un diskusiju moderators.

Semināru organizē RTU Karjeras centrs, jautājumu gadījumā rakstīt .

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

11. janvāris plkst. 16:30

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Pasākumi

_