Seminārs par mācību prasmju pilnveidošanu

23. septembris, 2020, 16:30 - 18:00

Trešdien, 23. septembrī, plkst. 16.30 notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centra organizēts seminārs par mācību prasmju pilnveidošanu.

Lai palīdzētu studentiem veiksmīgi uzsākt un turpināt mācības, Karjeras centrs pirmā kursa studentiem piedāvā iespēju piedalīties seminārā par mācību prasmju pilnveidošanu.

Seminārā tiks pārrunātas iespējamās pirmkursnieku grūtības, uzsākot studijas universitātē un iespējamie to risinājumi. Uzmanība tiks veltīta arī laika un prioritāšu plānošanai, mācību «slinkuma» iemesliem, sava mācību stila izkopšanai un citu studiju iemaņu attīstībai.

Semināru vadīs RTU Karjeras centra psiholoģe Viktorija Gaina.

Lai ievērotu epidemioloģiskās drošības prasības, semināra dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc rīkotāji pieteikšanos aicina neatlikt uz pēdējo brīdi.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot anketu.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu .

Semināra norises telpa tiks precizēta Facebook.

Pasākumu kalendārs

9. septembris, 2020 plkst. 16:09

Līdzīgi notikumi

Kalendārs