Notikuma vieta

Seminārs: «Ko realitātē no Tevis sagaida darba devējs?»

3. decembris, 16:30 - 18:00
Āzenes iela 6, Rīga

Otrdien, 3. decembrī, no plkst. 16.30 līdz 18.00 RTU Arhitektūras fakultātes 117. auditorijā, notiks seminārs «Ko darba devējs sagaida no topošā darbinieka?».

Seminārs organizēts sadarbībā ar «CVO Recruitment», kas nodrošina uzņēmumiem tirgus izpētē balstīto darbinieku atlasi.
Seminārā studenti uzzinās, kā veiksmīgi sagatavoties darba gaitu uzsākšanai.

Semināra galvenie temati: kā izvērtēt, kurām vakancēm pieteikties; kā uzrakstīt CV un motivācijas vēstuli, kuru pamanīs; kā sagatavoties pārliecinošai darba intervijai; kā vienoties ar darba devēju par algu; ko darīt un ko nedarīt komunikācijā ar potenciālo darba devēju.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz .

Plašāka informācija pieejama arī Facebook pasākumā

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana un audio ierakstu veikšana. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt tikt filmēts un fotogrāfēts, kā arī audio vai vizuālo materialu publicēšanai informatīvos vai reklāmas nolūkos.

Universitāte

Pasākumu kalendārs