Sarunas ar maģistriem par studiju programmu «Līderība un vadība»

22. maijs, 16:00

Topošais maģistrantūras student, 22. maijā plkst. 16 aicinām uz tiešsaistes sarunu ar RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) profesionālās maģistra studiju programmas «Līderība un vadība» vadītāju un studentiem, lai tuvāk iepazītos ar studijām šajā programmā un karjeras iespējām pēc RTU absolvēšanas!

Studiju programma ir unikāla, jo studējot iespējams iegūt gan zināšanas par sociāli atbildīgu, inovatīvu un efektīvu uzņēmumu vadīšanu, gan arī uzņēmuma vadītāja profesionālo kvalifikāciju. Programmas absolventi strādā par uzņēmumu un organizāciju, lielu uzņēmumu struktūrvienību un departamentu vadītājiem vai arī veido un attīsta savus uzņēmumus.

Tā kā saruna notiks tiešraidē RTU Facebook lapā, jebkurš varēs uzdot jautājumus un uzreiz saņemt atbildes.

Aicinām sekot Facebook pasākumam, lai nenokavētu sarunu!

Universitāte

Pasākumu kalendārs

18. maijs plkst. 10:11

Līdzīgi notikumi