Sarunas ar maģistriem par studiju programmu «Inovācijas un uzņēmējdarbība»

4. jūnijs, 2020, 18:00

Topošais maģistrantūras student, 4. jūnijā un 11. jūnijā plkst. 18 aicinām uz tiešsaistes sarunu ar RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) profesionālās maģistra studiju programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» vadītāju, studentiem un absolventiem, lai tuvāk iepazītos ar studijām šajā programmā un karjeras iespējām pēc RTU absolvēšanas.

Studiju programma ir īpaša ar to, ka  studenti gūst ne tikai teorētiskās uzņēmējdarbības vadības zināšanas, bet jau  studiju laikā veido savus inovatīvus produktus. Lekcijas lasa profesionāļi gan no Latvijas, gan Norvēģijas biznesa vides, palielinot absolventu starptautisko konkurētspēju. Programmas absolventi veiksmīgi veido savus uzņēmumus vai arī strādā valsts sektorā.

Tā kā saruna notiks tiešraidē Rīgas Tehniskā universitātes Facebook lapā, jebkurš varēs uzdot jautājumus un uzreiz saņemt atbildes.

Aicinām sekot Facebook pasākumam, lai nenokavētu sarunu!

Pasākumu kalendārs

1. jūnijs, 2020 plkst. 9:43