Saruna par bakalaura studiju programmu «Uzņēmējdarbība un vadīšana»

28. maijs, 17:00

Topošais student, 28. maijā plkst. 17.00 aicinām uz tiešsaistes sarunu ar RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) profesionālās bakalaura studiju programmas «Uzņēmējdarbība un vadīšana» direktori profesori Elīnu Gaili-Sarkani, lai tuvāk iepazītos ar studijām šajā programmā un karjeras iespējām pēc RTU absolvēšanas!

Studiju programma sniedz starptautiski konkurētspējīgas zināšanas un praktisko kompetenci uzņēmuma vadīšanā, ekonomikā, uzņēmuma problēmu risināšanā un mērķu sasniegšanā. Programmas absolventi strādā vai nu mārketinga, vai finanšu vadītāja sektorā, un ir ļoti pieprasīti speciālisti darba tirgū.
Tā kā saruna notiks tiešraidē RTU – Rīgas Tehniskā universitātes Facebook lapā, jebkurš varēs uzdot jautājumus un uzreiz saņemt atbildes.

Universitāte

Pasākumu kalendārs

22. maijs plkst. 11:02

Līdzīgi notikumi