Notikuma vieta

RTU sporta spēles 2020

26. - 27. septembris
Ronīši, Klapkalnciems, Engures pagasts

RTU Studentu parlaments sadarbībā ar Starptautisko universitāšu sporta dienu (IDUS) aicina studentus uz gaidītāko rudens sporta pasākumu - RTU Sporta spēlēm 2020.

Sporta spēles norisināsies 2020. gada 26. septembrī no plkst. 10.00 līdz 27. septembra plkst. 16.00 Klapkalnciemā, RTU konferenču un sporta centrā «Ronīši».

Komandām būs iespēja piedalīties tādās disciplīnās kā strītbols, florbols, virves vilkšana, pludmales volejbols, pludmales futbols, tautas bumba, kā arī komandas stafete.

Ikviens sportists varēs pierādīt sevi arī individuālajos sporta veidos - zābaka mešanā, karāšanās pie stieņa, atspolē, diskgolfā, krēsliņā, pudeles bumbā un tāllēkšanā no vietas pludmalē.

Sporta spēļu dalībniekiem tiks nodrošināta 50% atlaide mājiņu nomai RTU konferenču un sporta centrā «Ronīši», kā arī cenā tiks iekļautas divas ēdienreizes.

Pieteikšanās norisināsies divos veidos:
1. komandās - komandā 8 - 12 dalībnieki, no tiem vismaz 3 meitenes;
2. individuāli.

Sacensību nolikums.

Katram sporta spēļu dalībniekam līdzi jābūt studentu apliecībai.

Universitāte

Pasākumu kalendārs