Notikuma vieta

RTU prezentēs programmu «Industriālais doktors»

22. maijs, 10:00 - 11:00
Āzenes iela 12, Rīga

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un LMT aicina iepazīties ar Latvijā vēl nebijušu uzņēmējdarbības un zinātnes sadarbības iniciatīvu «Industriālais doktors», kas sekmēs inovāciju radīšanu Latvijas ekonomikai.

Jaunās iniciatīvas mērķis ir attīstīt un sekmēt pētniecības un komercdarbības sektoru ciešāku sadarbību, iesaistot pētniecības procesā industrijas pārstāvjus, un sniegt finansiālu atbalstu jaunajiem zinātniekiem, kuri komercsabiedrībās izstrādā doktora disertāciju par uzņēmuma attīstībai noderīgu tēmu un kuru zinātniskās izstrādes ir nepieciešamas uzņēmuma attīstībai.

Programma «Industriālais doktors» tiks prezentēta trešdien, 22. maijā, plkst. 10.00-11.00 RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 234. telpā.

Universitāte

Pasākumu kalendārs