RTU piedalās sarunu festivālā «Lampa»

29. - 30. jūnijs, 2018
Cēsis

Ar plašu sarunu programmu un neparastu norises vietu – speciāli izveidotu platformu kokos - Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ar sadarbības partneriem 29. un 30. jūnijā piedalīsies sarunu festivālā «Lampa» Cēsīs.

Sarunu sesiju uz platformas KO-KĀ vienojošais elements ir tēma – klimata pārmaiņas. Klimata pārmaiņas ir aktuāls, daudzšķautņains jautājums, kas daudzos pasaules nostūros tiek apšaubīts: «Vai tas notiek? Kurš atbildīgs/ vainīgs? Kas tiek darīts? Vai tiek darīts? Vai es varu, ko darīt?» Intensīvā divu dienu programmā tiks aktualizēts jautājums par individuālo, kolektīvo un valstisko atbildību klimata pārmaiņu novēršanā, sadalot to trīs laika nogriežņos - «Pagātne (3 līmeņu atbildības)», «Tagadne (3 līmeņu atbildības)», «Nākotne (3 līmeņu atbildības)».

RTU sadarbības partneri festivālā «Lampa» ir RTU Cēsu filiāle, SIA «ZAAO», AS «Latvenergo», LŪKA, Biedrība «Ekodizaina kompetences centrs», kustība «Zero Waste Latvija» un Vidzemes augstskola. Dalība festivālā tiek nodrošināta ar «Climate -KIC HUB Latvia» atbalstu.

Plašāka informācija

Seko aktualitātēm Facebook notikumā