Notikuma vieta

RTU pārstāvju tikšanās ar uzņēmējiem

17. aprīlis, 14:00
Ķīpsalas iela 6, Rīga
.
.
Foto: pixabay.com

Trešdien, 17. aprīlī, Ķīpsalas ielā 6, 117. aud. plkst. 14.00 notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un uzņēmumu pārstāvju tikšanās. Tās mērķis ir iepazīstināt ar daudzveidīgām sadarbības iespējām ar universitāti. Par saviem darbības virzieniem un iespējamām sadarbības formām uzņēmējus informēs pārstāvji no vairākām RTU struktūrvienībām, kuras ikdienā sadarbojas ar dažādu jomu uzņēmējdarbības vides pārstāvjiem. 

Uzņēmumu pārstāvji viesosies RTU Dizaina fabrikā, ar savu darbību iepazīstinās Karjeras centrs, Attīstības fonds, Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs, tāpat tiks sniegta informācija par nepilna laika studiju un tālākizglītības iespējām.
 
Viena no RTU prioritātēm ir sadarbība ar uzņēmumiem – saskaņā ar darba devēju aptauju rezultātiem, RTU jau septiņus gadus pēc kārtas ir darba devēju ieteiktākā augstskola Latvijā. Visas RTU fakultātes gan studiju satura veidošanā, gan prakses un karjeras iespēju nodrošināšanā, gan citos jautājumos cieši sadarbojas ar savas jomas uzņēmumiem, un šī sadarbība ir novērtēta arī starptautiskā līmenī – «QS World University Rankings 2019» īpaši augstu vērtēta RTU reputācija darba devēju vidū. 

Lai pieteiktos pasākumam, lūgums uzņēmumu pārstāvjiem līdz 15. aprīlim aizpildīt anketu.

Kopīgot rakstu

Universitāte

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

27. marts plkst. 14:28

Līdzīgi notikumi

Ātrās saites

Kalendārs

_