RTU Latvijas Jūras akadēmijas izlaidums

15. janvāris, 2023, 12:00
Kultūras centrs «Ziemeļblāzma»
Foto: Pixabay.com

Gandrīz septiņi desmiti jauno jūrnieku ir veiksmīgi noslēguši savas studiju gaitas Rīgas Tehniskās universitātes Latvijas Jūras akadēmijā (RTU LJA) un svētdien, 15. janvārī, plkst. 12.00 kultūras centrā «Ziemeļblāzma» RTU LJA izlaidumā saņems diplomus, kas apliecina – jaunieši ir kļuvuši par pilntiesīgiem jūrniekiem, kuri jau sākuši darbu savā profesijā. Šis ir pirmais RTU LJA izlaidums pēc konsolidācijas procesa, kad pērnā gada rudenī LJA pievienojās RTU kā autonoma struktūrvienība.

Šogad studijas RTU LJA beidz 66 absolventi, kuri apguvuši jūrniecības zinības dažādās studiju programmās – «Ostu un kuģošanas vadība», «Jūras transports – kuģa vadīšana», «Jūras transports – kuģa mehānika» un «Jūras transports – kuģa elektroautomātika». Visi absolventi jau ir uzsākuši savas darba gaitas, studējot RTU LJA, jo prakse jūrā uz kuģiem vai ostu un kuģošanas uzņēmumos ir neatņemama studiju procesa sastāvdaļa.

Lasīt vairāk.

Pasākumu kalendārs