RTU kori «Vivere» un «Delta» piedalīsies vērienīgajā trešajā Eiropas koru olimpiādē un «Nāciju Grand Prix Rīga 2017»

16. - 22. jūlijs
Pasaules koru olimpiādes noslēguma koncertā 2014. gadā. Foto – Kaspars Garda

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) jauktais koris «Vivere» un RTU sieviešu koris «Delta» no 16. līdz 27. jūlijam ar vairāk nekā 150 koriem Rīgā sacentīsies trešajā Eiropas koru olimpiādē un «Nāciju Grand Prix Rīga 2017». Pasākuma laikā brīvdabas skatuves pieskandinās draudzības koncerti, dalībnieku gājiens, notiks XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Ieskaņu koncerts «Pa zvaigžņu ceļu», paredzēti koncerti «Rīgas Domā» un īpaši pasākumi «Arēnā Rīga».

Vairāk par pasākumu RTU mājaslapā.

Universitāte

Pasākumu kalendārs

7. jūlijs plkst. 16:42

Līdzīgi notikumi