RTU iesaiste pilsētplānošanas pasākumā «Mad City Happening»

31. maijs, 2019

RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā 31. maijā pulcēsies daļa no «Mad City Happening» pilsētplānošanas hakatona dalībniekiem. Hakatonā līdz ar pilsētplānošanas un tehnoloģiju ekspertiem, uzņēmumu un iedzīvotāju kopienu pārstāvjiem piedalīsies arī RTU komanda – Inženierzinātņu un vadības fakultātes (IEVF) dekāne Elīna Gaile-Sarkane, Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes dekāns Jurģis Poriņš, Arhitektūras fakultātes (AF) zinātņu prodekāne Sandra Treija, Biznesa attīstības un investīciju departamenta direktora vietnieks Mareks Zeltiņš, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes asociētais profesors Andrejs Romānovs un seši IEVF un AF studenti. Ar RTU Dizaina fabrikas atbalstu pasākumā piedalīsies arī pasaulē vadošās uz klimata pārmaiņu samazināšanu vērstās mobilitātes programmas «Pioneers into Practice 2019» dalībnieki – dažādu jomu profesionāļi. Programmas dalībniekiem šogad būs jārisina divu Latvijas pašvaldību pilsētplānošanas izaicinājumi.

Plašāka informācija.

Pasākumu kalendārs