RTU drive-in Lielais izlaidums 2020

24. jūlijs, 2020, 19:00 - 23:30

Pielāgojoties valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem, šogad Lielais izlaidums notiks 24. jūlijā Latvijā vēl nebijušā – drive-in jeb auto – formātā brīvā dabā. Izlaidumā aptuveni 1 500 absolventi ieradīsies automašīnās, saņems diplomus un baudīs viņiem veltīto koncertu.

Pasākuma norises vieta tiks precizēta tuvākajā laikā.

Lai RTU absolventi varētu piedalīties izlaidumā un tiktu nodrošināts viss nepieciešamais, absolventiem sākot no 19. jūnija jāreģistrējas pasākumam RTU absolventu platformā RTUconnect.net. Reģistrācija tiks slēgta 23. jūlijā plkst. 23.59.

Uz RTU Lielo izlaidumu aicināti ierasties tikai šā gada RTU absolventi, lai klātienē saņemtu diplomus un baudītu svētku sajūtu. Savukārt absolventu tuvinieki un draugi izlaiduma norisi varēs vērot tiešraidē internetā un televīzijā. Šāds pasākuma formāts veidots, lai absolventi varētu baudīt kopā būšanu, ievērojot esošo situāciju valstī. Pasākuma laikā būs jāievēro visi saistošie drošības noteikumi.

Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec fotografēts(-a), filmēts(-a) un iekļauts(-a) pasākuma atskata audio un/vai vizuālajos materiālos, kas tiks publicēti RTU informatīvajos kanālos.

Pasākumu kalendārs

25. jūnijs, 2020 plkst. 10:05