Notikuma vieta

RTU Dizaina fabrika starptautiskā konferencē piedāvās jaunas metodes pasaules problēmu risināšanai

27. novembris, 9:00 - 17:00
Durbes iela 4, Rīga

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrika 27. novembrī aicina uz starptautisku konferenci «How to: think», kurā akadēmiķi, uzņēmēji, politiķi un dažādi lēmumu pieņēmēji varēs apgūt jaunas metodes, kā risināt sarežģītas problēmas un radīt inovācijām un starpdisciplinārai sadarbībai piemērotu vidi Latvijā.

Konference notiks 27. novembrī plkst. 9.00 RISEBA Arhitektūras un mediju centrā «H206», Durbes ielā 4, Rīgā. RTU aicina reģistrēties konferencei šeit.

Konferenci rīko RTU Dizaina fabrikas «EIT Climate-KIC Hub Latvia». Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienas «Climate-KIC» jaunā stratēģija balstīta uz sistemātiskām izmaiņām, kuru pamatā ir galveno spēlētāju domāšanas veida maiņa, lai risinātu globālas mūsdienu problēmas. Klimata izmaiņas, ierobežotie resursi, iedzīvotāju skaita pieaugums un tehnoloģiju attīstības ātrums ir tikai daži no izaicinājumiem.

Papildu informācija

Universitāte