RTU asociētā profesora mācību grāmatas «Nodokļi» atvēršanas svētki

28. marts, 2019, 16:00
Rīga, Kalnciema iela 6

Lai palīdzētu studentiem un citiem interesentiem izprast nodokļu jēgu un apgūt nodokļu pamatus, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta asociētais profesors Māris Jurušs izdod mācību grāmatu «Nodokļi». Grāmatas atvēršanas svētki notiks ceturtdien, 28. martā, plkst. 16.00 RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē, Rīgā, Kalnciema ielā 6.

Grāmata «Nodokļi» sniedz ieskatu nodokļu būtībā un nodokļu piemērošanas pamatprincipos, ietverot gan nodokļu teoriju, gan praktiskos jautājumus. Tajā tiek apskatīta arī Latvijas nodokļu sistēma. Tā kā normatīvo aktu regulējums mainās bieži, grāmatā «Nodokļi» izpratnes vajadzībām doti vispārīgi piemēri, kas palīdz pēc būtības saprast, kā tiek rēķināti nodokļi.

Pasākumu kalendārs

RTU Sabiedrisko attiecību departaments