RTU aicina uzņēmumus uz tikšanos par sadarbības iespējām

25. novembris, 2020, 14:00

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uz tikšanos dažādu nozaru uzņēmumu pārstāvjus, lai iepazīstinātu ar daudzveidīgām sadarbības iespējām ar universitāti. Par saviem darbības virzieniem un iespējamām sadarbības formām uzņēmējus 25.novembrī informēs pārstāvji no vairākām RTU struktūrvienībām.

Uz tikšanos, kas notiks 25. novembrī plkst. 14.00 tiešsaistē, platformā MS Teams, īpaši gaidīti uzņēmumu attīstības, kā arī personāla nodaļu speciālisti. Ar saviem sadarbības piedāvājumiem uzņēmumu pārstāvjus iepazīstinās RTU Dizaina fabrikas, Karjeras centra, Attīstības fonda, Absolventu asociācijas pārstāvji.

Ar Dizaina fabrikas starpniecību uzņēmēji var aicināt studentus risināt konkrētas uzņēmuma problēmas un piedalīties dažādos atvērtajos izaicinājumos, radot jaunas idejas un tehnoloģijas, kā arī attīstīt ilgtermiņa sadarbību ar universitāti pētniecības jomā un īstenot citas aktivitātes.

RTU Karjeras centra aktivitātes saistītas ar studentu karjeras izglītības jautājumiem; centrs rīko Karjeras dienu, ļaujot ik gadu studentus – potenciālos darbiniekus vai praktikantus satikt ap 140 uzņēmumu pārstāvjiem, piedāvā studentiem izglītojošas lekcijas un seminārus, kā arī karjeras speciālista un psihologa konsultācijas.

Sadarbībā ar RTU Attīstības fondu uzņēmēji studentiem var piedāvāt prakses vietas, organizēt praktisko iemaņu veicināšanas, stipendiju, zinātnisko darbu konkursus un citas aktivitātes.
Savukārt Absolventu asociācija uzņēmējus aicina iesaistīties mentoringa programmā, tādējādi praktiski palīdzot studentiem kļūt par savas jomas profesionāļiem.

Lai pieteiktos pasākumam, lūgums aizpildīt anketu.

Uz norādīto saziņas e-pastu nosūtīsim reģistrācijas apstiprinājumu un linku uz tikšanos.

Pasākumu kalendārs

23. novembris, 2020 plkst. 10:09