Notikuma vieta

«Demola Latvia» 2019. gada rudens sezonas noslēguma pasākums

16. decembris, 2019, 16:00 - 19:00
Rīga, Jelgavas iela 3
.
.

16. decembrī plkst. 16.00 notiks inovāciju platformas «Demola Latvia» 2019. gada rudens sezonas noslēguma pasākums, starpdisciplināras vietējo un starptautisko studentu komandām prezentējot inovatīvus risinājumus astoņu uzņēmumu definētām problēmsituācijām. 

Pasākums notiks Latvijas Universitātes (LU) Zinātņu mājas otrā stāva ātrijā, Jelgavas ielā 3, Rīgā. Savukārt plkst. 14.30 turpat tiks rīkota īpaša uzziņas diena uzņēmumiem, kuriem ir interese sadarboties ar studentiem un universitātēm nākotnes risinājumus radīšanā. RTU Dizaina fabrika aicina uzņēmumus izzināt programmu. 

«Demola Latvia» ir sadarbības platforma studentiem, uzņēmumiem un universitātēm, kas dod iespēju studentiem strādāt uz rezultātu orientētā reālā biznesa vidē, bet uzņēmumiem – bez augsta finansiāla riska, izmantojot atvērtās inovācijas modeli un dizaina domāšanas principus, ienest kompānijā jaunas kompetences un idejas, kuras ikdienā traucē ģenerēt nepieciešamība visu uzmanību veltīt akūtajiem procesiem. Uzņēmumi, piedaloties programmā, var iegūt inovatīvus un nākotnes tendencēm atbilstošus risinājumus, informāciju par klientu vēlmēm un vajadzībām, kā arī veidiem, kā piesaistīt un noturēt darbiniekus. Dalība «Demolā» uzņēmumiem arī palīdz veidot modernas un inovatīvas kompānijas tēlu. 

«Demola Latvia» īsteno Rīgas Tehniskā universitāte sadarbībā ar Latvijas Universitāti (LU). 

Papildu informācija. 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

11. decembris, 2019 plkst. 15:17

Līdzīgi notikumi

Ātrās saites

Pasākumi

_