RTU absolventu ekskursija uz SIA «Polipaks»

17. maijs, 2023, 14:50
Mālkalni, Mārupes novads

SIA «Polipaks» ir pilna cikla ražotājs, kas klientiem piedāvā iepakojuma risinājumus. Viņi iepērk izejvielas granulās un pārdod gatavus maisus un iepakojumu ruļļos. Katram klientam tiek iecelts personīgais menedžeris, kurš rūpējas par ražošanas posmiem no dizaina izstrādes līdz piegādei. Uzņēmums koncentrējas uz personalizētu pieeju, savlaicīgu piegādi un garantētu kvalitāti. Ar savu moderno iekārtu ražotni, ERP sistēmu un profesionālu komandu spēj nodrošināt vairāk nekā 90% pasūtījumu izpildi laikā un visaugstākajā kvalitātē.

Vizītes laikā būs iespēja apskatīt  vienu no modernākajām elastīgā iepakojuma ražotnēm Eiropā, iepazīties ar iepakojuma ražošanas procesu, kvalitātes standartiem un iekārtām, dzirdēt par uzņēmuma veiksmes stāstu eksportā un par karjeras iespējām.

Ekskursijas norises laiks un datums: 17. maijs plkst. 14.50
Tikšanās vieta: SIA «Polipaks» (Mālkalni, Mārupes novads)

Tā kā dalībnieku skaits ir ierobežots, reģistrējies savlaicīgi, pie šī pasākuma atzīmējot, ka apmeklēsi to.

RTU AA biedriem, kas veikuši biedra maksu, RTU darbiniekiem un studentiem ekskursija ir bez maksas. Citiem interesentiem noteikta dalības maksa 5 EUR ziedojuma apmērā, lai nodrošinātu RTU AA mērķu sasniegšanu.

Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta. Foto materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec fotografēts(-a) un iekļauts(-a) pasākuma atskata vizuālajos materiālos, kas tiks publicēti RTU informatīvajos kanālos.

Par pasākumu saistītu jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz .

Pasākumu kalendārs

2. maijs, 2023 plkst. 17:44