RTU Absolventu asociācijas ikgadējā kopsapulce

7. marts, 16:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6A
.
.

Aicinām piedalīties RTU Absolventu asociācijas (AA) ikgadējā kopsapulcē, kas plānota š. g. 7. martā plkst. 17.30 jaunajā RTU Zinātnes un inovāciju centrā (Ķīpsalas iela 6A).

Atgādinām, ka RTU AA kopsapulcē aicināts piedalīties jebkurš, taču, lai kopsapulcē pieņemtu lēmumus, balsot var tikai AA maksājošie biedri.

RTU AA kopsapulce ir viens no būtiskākajiem organizācijas ikgadējiem pasākumiem. Šogad tajā biedrus un klātesošos iepazīstināsim ar AA plānoto pasākumu un aktivitāšu programmu, pastāstīsim par pagājušajā gadā paveikto. Bet kopsapulces noslēgumā aicināsim absolventus tīkloties, baudot uzkodas un atspirdzinājumus. Kopsapulcē klātesošajiem būs arī kāds pārsteigums.

Reģistrējies pasākumam.

Savukārt, pirms kopsapulces plkst. 16.00 ikviens interesents laipni aicināts piedalīties ekskursijā uz pagājušā gada nogalē atklāto RTU Zinātnes un inovāciju centru — būs iespēja aplūkot centra telpas un uzzināt, kas tajā tiek darīts RTU attīstībai un kā ikviens var līdzdarboties inovāciju jomā.

RTU Absolventu asociācijas (AA) ikgadējā kopsapulces programma:

  • Plkst. 16.00– ekskursija uz pagājušā gada nogalē atklāto RTU Zinātnes un inovāciju centru (iespēja aplūkot centra telpas un uzzināt, kas tajā tiek darīts RTU attīstībai un kā ikviens var līdzdarboties inovāciju jomā)
  • Plkst. 17.00 – uzkodas un atspirdzinājumi
  • Plkst. 17.30 – kopsapulces atklāšana (AA plānotā 2023.g. pasākumu un aktivitāšu programma, 2022.g. paveiktais, budžeta apstiprināšana) Atgādinām, ka RTU AA kopsapulcē aicināts piedalīties jebkurš, taču, lai kopsapulcē pieņemtu lēmumus, balsot var tikai AA maksājošie biedri.
  • PLkst. 18.30 – tīklošanās
Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

2. marts plkst. 13:30

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Pasākumi