Notikuma vieta

Restaurētās Mežaparka Lielās estrādes apskate

20. aprīlis, 17:00
Rīga, Ostas prospekts 11
.
.

RTU Absolventu asociācija (AA) aicina 20. aprīlī plkst. 17.00 RTU absolventus un citus interesentus apmeklēt ekskursiju Mežaparka Lielajā estrādē. 2021. gadā tika pabeigta Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcija, kas ilga piecus gadus.

Tagad tajā ir divreiz vairāk vietu koristiem, jaunas ekspozīciju telpas un pilnīgi cits vizuālais veidols, ko piedāvājam ikvienam apskatīt. Jāpiemin, ka š. g. 1. jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē notiks jau sestais RTU Lielais izlaidums un RTU 160. gadadienas svinības.

Ekskursiju vadīs Mežaparka gide Dace Kaprāne, kura izstāstīs gan praktiskās detaļas par Mežaparku un estrādi, gan interesantus faktus. Ekskursijā piedalīsies arī atjaunotās estrādes arhitekts un RTU docētājs Juris Poga, sniedzot vienreizēju iespēju noskaidrot, kāds bija estrādes izveides process no arhitektoniskā aspekta, un kā Juris Poga nonāca līdz idejai izveidot to tieši tādu, kādu redzam šodien.

Pasākuma ilgums: ~1h 30 min.
Norises vieta: Ostas prospekts 11, Rīga

Tā kā dalībnieku skaits ir ierobežots, lūgums reģistrēties laikus RTU absolventu digitālajā platformā «RTUconnect.net», pie šī pasākuma atzīmējot, ka to apmeklēsit. Ja plānojat ierasties Mežaparka teritorijā ar auto, tad lūgums norādīt auto valsts reģistrācijas numuru. To vari izdarīt, rakstot uz . Auto vietu skaits limitēts.

RTU AA biedriem, kas veikuši biedra maksu, RTU darbiniekiem un RTU studējošajiem ekskursija ir bez maksas. Citiem interesentiem noteikta dalības maksa 5 EUR ziedojuma apmērā, lai nodrošinātu RTU AA mērķu sasniegšanu.

Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta. Foto materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, dalībnieks apliecina, ka ir informēts un viņam nav iebildumu, ka tiek fotografēts(-a) un iekļauts(-a) pasākuma atskata vizuālajos materiālos.

Kopīgot rakstu

Pasākumu kalendārs

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

7. aprīlis plkst. 14:55

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Pasākumi