Promocijas darbu «Zināšanu plūsmas pētījumi e-studiju vidē» aizstāvēs Iveta Daugule

19. decembris, 2022, 12:30
Rīga, Kronvalda bulvāris 1, 200. auditorija

2022.gada 19. decembrī plkst. 12.30 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes «P-21» atklātajā sēdē Rīgā, Kronvalda bulvārī 1, 200. auditorijā Iveta Daugule aizstāvēs promocijas darbu «Zināšanu plūsmas pētījumi e-studiju vidē» (angļu val. «Knowledge Flow Research in E-learning Environment» Latvijas zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai Inženierzinātnēs un tehnoloģijās: elektrotehnikā, elektronikā, informācijas un komunikācijas tehnoloģijās nozarē.

Recenzenti:

• Asoc. prof. Dr. sc. comp. Anita Jansone, Liepājas Universitāte, Latvija;
  • Profesors Dr. dat. Māris Vītiņš, Latvijas Universitātes, Latvija;
  • Lektore Ph. D. Päivi Aarreniemi-Jokipelto, Hāgas-Hēlijas Lietišķo zinātņu universitāte, Somija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

6. decembris, 2022 plkst. 0:00

Līdzīgi notikumi

Kalendārs

Notiks RTU Individuālo aizsardzības līdzekļu laboratorijas svinīgais akreditācijas pasākums

18. aprīlis, 13:00 - 16:00
RTU Zinātnes un inovāciju centra zālē «The Moon»

Notiek «Klimata diena skolotājiem»

19. aprīlis, 9:00 - 17:00
RTU Zinātniskā bibliotēka, Paula Valdena iela 5

Seminārs «Patērētāja dubultā dzīve»