Notikuma vieta

Promocijas darbu «Visvājāko tīkla elementu noteikšana energosistēmās» aizstāvēs Aleksejs Soboļevskis

29. jūnijs, 13:00
Āzenes iela 12/1, Rīga

29. jūnijā plkst. 13.00 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «P-5» atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 306. auditorijā Aleksejs Soboļevskis aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Detection of the most vulnerable network elements in power systems» («Visvājāko tīkla elementu noteikšana energosistēmās») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: asociētā profesore, Dr. sc. ing. Anna Mutule (Rīgas Tehniskā universitāte), Dr. sc. ing. Aleksandrs Ļvovs (AS «Augstsprieguma tīkls»), Dr.sc.ing. Arturas Klementavicius (Lietuvas enerģētikas institūts, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniskiSaite tiešsaistes aizstāvēšanai.

Universitāte

Pasākumu kalendārs