Notikuma vieta

Promocijas darbu «Vienšūnu proteīnu un vienšūnu eļļu ražošana no agro-industriālajiem blakusproduktiem» aizstāvēs Krišs Spalviņš

31. augusts, 14:00
Āzenes iela 12/1, Rīga

31. augustā plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Vides inženierijas un enerģētikas nozares promocijas padomes «P-19» atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 115. auditorijā Krišs Spalviņš aizstāvēs promocijas darbu «Single-cell protein and single-cell oil production from agro-industrial by-products» (latv. val. – «Vienšūnu proteīnu un vienšūnu eļļu ražošana no agro-industriālajiem blakusproduktiem») zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: Profesors, Dr. sc. ing. Ritvars Sudārs (Latvijas Lauksaimniecības universitāte), asociētais profesors, Ph. D. Denis Baranenko (ITMO Universitāte, Krievija), profesors, D. sc. (tech) Timo Laukkanen (Ālto Universitāte, Somija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs