Notikuma vieta

Promocijas darbu «Vienkāršas formas objektu mijiedarbības ar šķidrumu analīze un vadības optimizācija» aizstāvēs Shravan Koundinya Vutukuru

17. septembris, 14:30
Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 521. auditorijā

2021. gada 17. septembrī plkst. 14.30 Rīgas Tehniskās universitātes Mehānikas un mašīnzinātnes nozaru promocijas padomes P-04 atklātajā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 521. auditorijā Shravan Koundinya Vutukuru aizstāvēs promocijas darbu par tēmu: «Vienkāršas formas objektu mijiedarbības ar šķidrumu analīze un vadības optimizācija» (angl. valodā «Interaction analysis of  simple form objects with fluid and control optimization») zinātniskā doktora grāda (Ph. D.) iegūšanai.

Recenzenti:

• Dr. sc. ing. Marina Čerpinska (Rīgas Tehniskā universitāte);
  • Dr. sc. ing. Ēriks Kronbergs (Latvijas Lauksaimniecības universitāte);
  • Dr. habil. sc. ing. Alģimantas Bubulis (Kaunas Tehnoloģiju universitāte).

Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tiešsaistē. Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz š. g. 14. septembrim, rakstot .

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

6. septembris plkst. 9:00