Notikuma vieta

Promocijas darbu «Vibrāciju modelis mehānisko defektu noteikšanai lieljaudas transformatoru aktīvajā daļā» aizstāvēs Jānis Mārks

19. decembris, 2019, 11:00
Āzenes iela 12/1, 212. telpa, Rīga

19. decembrī plkst. 11.00 Āzenes ielā 12/1, 212. telpā, RTU promocijas padomes «P-14» Elektrotehnikas nozares  promocijas padomes atklātajā sēdē Jānis Mārks aizstāvēs promocijas darbu «Vibrāciju modelis mehānisko defektu noteikšanai lieljaudas transformatoru aktīvajā daļā» inženierzinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai.

Recenzenti: Profesors, Dr.habil.sc.ing. Jānis Dirba (RTU, Latvija), vadošā pētniece, Dr.sc.ing. Svetlana Orlova  (LZA FEI, Latvija), asoc.prof., Dr.El.Eng. Nick Papanikolaou (Democritus University of Thrace, Grieķija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs

5. decembris, 2019 plkst. 11:03

Līdzīgi notikumi