Promocijas darbu «Vibrācijas korelācijas tehnika cilindrisko konstrukciju nestspējas novērtēšanā» aizstāvēs Eduards Skuķis

17. marts, 2023, 14:15
Rīga, Ķīpsalas iela 6A, 342. kabinets

2023.gada 17. martā plkst. 14.15 Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomē «RTU P-06» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6A, 342. kabinetā Eduards Skuķis aizstāvēs promocijas darbu: «Vibrācijas korelācijas tehnika cilindrisko konstrukciju nestspējas novērtēšanā», (angļu valodā «Vibration Correlation Technique for Cylindrical Structural Safety Assessment») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof. Dr. sc. ing. Dmitrijs Serdjuks, Būvniecības inženierzinātņu fakultāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Prof. Ph. D. Haim Abramovich, Technion – Izraēlas tehnoloģiju institūts, Izraēla;
  • Prof. Ph. D. Chiara Bisagni, Delftas tehnoloģiju universitāte, Nīderlande.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

13. februāris, 2023 plkst. 9:30

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Kalendārs

Izstāde «Skola 2024»

23. - 25. februāris
Rīga, Ķīpsalas iela 8

Promocijas darbu aizstāvēs Dmitrijs Gorbačovs

23. februāris, 13:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6B, 513. auditorija