Notikuma vieta

Promocijas darbu «Varbūtības pieeja pasažieru izdzīvošanas novērtēšanai aviācijas negadījuma situācijā lidostas atbildības rajonā» aizstāvēs Leonīds Vinogradovs

18. decembris, 2020, 14:00
Rīgā, Ķīpsalas ielā 6b, 204. telpā

2020. gada 18. decembrī plkst. 14.00 RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares Promocijas padomes «RTU P–22» atklātā sēdē Rīgā, Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē, Aeronautikas institūtā, Ķīpsalas ielā 6b, 204. telpā Leonīds Vinogradovs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Varbūtības pieeja pasažieru izdzīvošanas novērtēšanai aviācijas negadījuma situācijā lidostas atbildības rajonā» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: profesors Dr. habil. sc. ing. Mārtiņš Kleinhofs (Rīgas Tehniskā universitāte), asociētais profesors, Dr. sc. ing. Eduardas Lasauskas (Vilnius Gediminas Technical University, Lietuva), asociētais profesors, Dr. sc. ing. Rafal Chatys (Technical University of Kielce, Polija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski divas nedēļas pirms aizstāvēšanas.

Universitāte

Pasākumu kalendārs