Promocijas darbu «Valsts atvērtības starptautiskajos darījumos ar nekustamo īpašumu izvērtēšana» aizstāvēs Jānis Viesturs

10. septembris, 12:00

2021. gada 10. septembrī plkst. 12.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ekonomikas un uzņēmējdarbības zinātnes nozares Promocijas padomes «RTU P-09» atklātā sēdē tiešsaistē Microsoft Teams platformā  Jānis Viesturs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Valsts atvērtības starptautiskajos darījumos ar nekustamo īpašumu izvērtēšana» zinātniskā doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesore Dr. oec. Elīna Gaile-Sarkane (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Dr. oec. Alberts Auziņš (Agroresursu un ekonomikas institūts, Latvija);
  • Profesore Asta Savaneviciene (Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva);
  • Profesors Werner de Saeger (PXL Lietišķo zinātņu un mākslas universitāte, Beļģija).

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz 2021.gada 3.septembrim, rakstot uz e-pastu: .

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

27. augusts plkst. 9:00