Promocijas darbu «Vairāklīmeņu novērtējums galalietotāju ieguldījumam energosistēmas transformācijā dekarbonizācijas virzienā» aizstāvēs Jana Teremranova

20. aprīlis, 2023, 11:00
Rīga, Āzenes iela 12/1, 306. auditorija

2023. gada 20. aprīlī plkst. 11.00 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-05» atklātā sēdē Rīgā, RTU, EVIF Āzenes ielā 12/1, 306. auditorijā Jana Teremranova aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Vairāklīmeņu novērtējums galalietotāju ieguldījumam energosistēmas transformācijā dekarbonizācijas virzienā» (angļu valodā «Multi-level Assessment of the Contribution of End Users to the Process of Transformation of the Energy System Towards Decarbonisation») zinātnes doktora grāda (Ph. D.) iegūšanai.

Recenzenti:

•  Asociētā profesore Dr. sc. ing. Laila Zemīte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Profesore Dr. sc. ing. Irina Oļeiņikova, Norvēģijas Zinātņu un tehnoloģiju universitāte, Norvēģija;
  • Vadošais pētnieks Dr. sc. ing. Arturas Klementavičius, Lietuvas Enerģētikas institūts, Lietuva.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

13. februāris, 2023 plkst. 9:30