Promocijas darbu «UV aktivētas uretānakrilātu kopolimerizācijas pārklājumi izmantošanai kosmētikas nozarē» aizstāvēs Zane Grigale-Soročina

23. septembris, 2021, 14:00
Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā

2021. gada 23. septembrī plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā Zane Grigale-Soročina aizstāvēs promocijas darbu «UV aktivētas uretānakrilātu kopolimerizācijas pārklājumi izmantošanai kosmētikas nozarē» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai ķīmijas inženierzinātnes nozarē polimēru un šķiedrmateriālu tehnoloģijas apakšnozarē.

Recenzenti:

• Profesors Dr. sc. ing. Jurijs Ozoliņš, Rīgas Tehniskā universitāte;
  • Vad. pētnieks Dr. chem. Bruno Andersons, Latvijas Valsts Koksnes ķīmijas institūts;
  • Asoc. profesore Dr. Egle Fataraite-Urboniene, Kauņas Tehnoloģiju universitāte (Lietuva)

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē Zoom platformā. Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tikai tiešsaistē.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

3. septembris, 2021 plkst. 9:00