Promocijas darbu «Tūrisma nozares darba tirgū aktuālās profesionālās kompetences attīstība augstākajā izglītībā» aizstāvēs Agita Doniņa

11. decembris, 2020, 10:00

2020. gada 11. decembrī plkst. 10.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ekonomikas un uzņēmējdarbības zinātnes nozares Promocijas padomes (RTU P-09) atklātā sēdē tiešsaistē Microsoft Teams platformā Agita Doniņa aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Tūrisma nozares darba tirgū aktuālās profesionālās kompetences attīstība augstākajā izglītībā» zinātniskā doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:  Profesore Dr. oec. Elīna Gaile-Sarkane, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija; Profesore Dr. oec. Iveta Mietule, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Latvija; Tūrisma biznesa pētniecības grupas vadītāja PhD Sanna-Mari Renfors, Satakunta Universitāte (Somija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz š. g. 8. decembrim, rakstot .

Pasākumu kalendārs

23. novembris, 2020 plkst. 0:00