Promocijas darbu «Triboelektriskais efekts polimēru sistēmās: virsmas lādiņa veidošanās un enerģijas savākšana» aizstāvēs Linards Lapčinskis

19. maijs, 2022, 15:00
Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272.auditorija

2022. gada 19. maijā plkst. 15.00 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-02» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272.auditorijā  Linards Lapčinskis aizstāvēs promocijas darbu «Triboelektriskais efekts polimēru sistēmās: virsmas lādiņa veidošanās un enerģijas savākšana» (angļu valodā: «Triboelectric effect in polymer-based systems: surface charge formation and energy harvesting») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai materiālzinātnes  nozarē.

Recenzenti:

• Profesors Dr. sc. ing. Remo Merijs-Meri, Polimēru materiālu tehnoloģijas katedra, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Vad.pētnieks Dr.phys. Raimonds Meija, Latvijas universitāte, Ķīmiskās fizikas institūts, Latvija;
  • Profesors Dr. Amir Fahmi,  Reinas-Vālas Lietišķo zinātņu universitāte, Vācija.

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē e-platformā Zoom.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

9. maijs, 2022 plkst. 9:00