Notikuma vieta

Promocijas darbu «Tālvadības gaisa kuģu pielietošana jūras akvatorijas ekoloģiskajā monitoringa uzdevumu risināšanai» aizstāvēs Vladislavs Žavtkēvičs

30. aprīlis, 13:00
Lauvas iela 8, 218. telpa, Rīga

Transporta un satiksmes nozares promocijas padomes «RTU P-22» atklātā sēdē RTU Aeronautikas institūtā Vladislavs Žavtkēvičs aizstāvēs promocijas darbu «Tālvadības gaisa kuģu pielietošana jūras akvatorijas ekoloģiskajā monitoringa uzdevumu risināšanai» inženierzinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai.

Recenzenti: Dr.habil.sc.ing Vladimirs Šestakovs (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija), Dr.habil.sc.ing., Zbignew Koruba (Kielces Tehnoloģiju universitāte, Polija), Dr.habil.sc.ing. Eduardas Lasauskas (Vilnius Gediminas Technical University, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kā arī elektroniski

Universitāte

Pasākumu kalendārs