Promocijas darbu «Starpslāņu sagrūšanas divu aktuālo problēmu analīze slāņveida kompozītmateriāliem» aizstāvēs Pēteris Pavlovskis

16. septembris, 14:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6b, 204. telpa

2022. gada 16. septembrī plkst. 14.00 RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes RTU P–22 atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6b, 204. telpā Pēteris Pavlovskis aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Starpslāņu sagrūšanas divu aktuālo problēmu analīze slāņveida kompozītmateriāliem» (angļu valodā «Analysis of Two Actual Problems of Interlaminar Fracture Assessment of Layered Composite») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Vad. pētnieks Ph. D. Ali Arshad, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Profesors Dr. hab. sc. ing. Krzisztof Stanislav Szafran (Krzysztof Stanislaw Szafran), Aviācijas institūts, Polija;
  • Profesors Dr. hab. sc. ing. Rafal Andrzej Chatis (Rafal Andrzej Chatys), Kielce Tehnoloģiskā universitāte, Polija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

23. augusts plkst. 9:00