Promocijas darbu «Stannilmetilēteru un furāna atvasinājumu elektroķīmiska oksidēšana jaunu sintēzes metožu izveidei» aizstāvēs Anna Lielpētere

1. jūnijs, 2023, 14:00
Rīga, Paula Valdena iela 3/7, 272. auditorija

2023. gada 1. jūnijā plkst. 14 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272.auditorijā Anna Lielpētere aizstāvēs promocijas darbu «Stannilmetilēteru un furāna atvasinājumu elektroķīmiska oksidēšana jaunu sintēzes metožu izveidei» («Development of new synthetic methods based on electrochemical oxidation of stannylmethylethers and furan derivatives») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai Dabaszinātnēs: ķīmijas nozarē organiskās ķīmijas apakšnozarē.

Recenzenti:

• Asoc. profesors Dr. chem. Kaspars Traskovskis, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Vad. pētnieks Ph. D. Maksim Ošeka, Tallinas Tehnoloģiju universitāte (Tallinn University of Technology), Igaunija;
  • Docente Ph. D. Helena Lundberg, KTH Karaliskais Tehnoloģiju institūts (KTH Royal Institute of Technology), Zviedrija;

Pasākumu kalendārs

24. aprīlis, 2023 plkst. 9:00

Līdzīgi notikumi

Kalendārs