Notikuma vieta

Promocijas darbu «Simulāciju modelis dzesēšanas paneļiem ar iebūvētu latento siltumenerģijas akumulācijas sistēmu» aizstāvēs Renārs Millers

3. septembris, 15:00
Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 106. auditorijā

2021. gada 3. septembrī plkst. 15.00 RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-12» atklātā e-sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 106. auditorijā Renārs Millers aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Simulāciju modelis dzesēšanas paneļiem ar iebūvētu latento siltumenerģijas akumulācijas sistēmu» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Vad. pētnieks,  Dr. sc. ing. Jurģis Zemītis (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Asoc. profesore, Dr. sc. ing.  Sandra Gusta (Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvija);
  • Profesors, Dr. sc. ing. Martin Thalfeldt (Tallinas Tehnoloģiskā Universitāte, Igaunija).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē MS Teams platformā. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2021. gada 1. septembrim, rakstot:  un . Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tikai tiešsaistē.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

25. augusts plkst. 9:00