Promocijas darbu «Siltumapgādes ilgtspējas indikatori virzībā uz klimatneitralitāti» aizstāvēs Toms Prodaņuks

17. jūnijs, 2021, 14:00
Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 115. auditorijā

2021. gada 17. jūnijā plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Vides inženierijas un enerģētikas nozares promocijas padomes «P-19» atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 115. auditorijā Toms Prodaņuks aizstāvēs promocijas darbu «Siltumapgādes ilgtspējas indikatori virzībā uz klimatneitralitāti» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesors, Dr. sc. ing. Ritvars Sudārs (Latvijas Lauksaimniecības universitāte);
  • Profesors, Dr. sc. ing. Edmunds Teirumnieks (Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija);
  • Profesors, Dr.-Ing. Stefan Holler (Gētingenas Lietišķo zinātņu un mākslas universitāte, Vācija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pasākumu kalendārs

2. jūnijs, 2021 plkst. 9:00