Notikuma vieta

Promocijas darbu «Saules enerģijas izmantošana zemas temperatūras centralizētajā siltumapgādē» aizstāvēs Ieva Pakere

8. jūnijs, 10:00
Āzenes iela 12/1, Rīga

8. jūnijā plkst. 10 Rīgas Tehniskās universitātes Vides inženierijas un enerģētikas nozares promocijas padomes «P-19» atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 115. auditorijā Ieva Pakere aizstāvēs promocijas darbu «Saules enerģijas izmantošana zemas temperatūras centralizētajā siltumapgādē» (angļu val. - «Solar energy in low temperature district heating») zinātnes doktora grāda iegūšanai.

Recenzenti: profesors, Dr. sc. ing. Ritvars Sudārs (Latvijas Lauksaimniecības universitāte), docents, Dr. sc. ing. Vladimirs Kirsanovs (Rīgas Tehniskā universitāte), profesors, Dr. ing. Stefan Holler (Gētingenas Lietišķo zinātņu un mākslas universitāte, Vācija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs

19. maijs plkst. 15:22

Līdzīgi notikumi