Promocijas darbu «Rūpnieciski veidojušos termiski modificētas koksnes atlikumu izmantošana koksnes polimēra kompozītu iegūšanai» aizstāvēs Edgars Kuka

9. septembris, 2022, 10:30
Rīga, Paula Valdena iela 3/7, 272. auditorija

2022. gada 9. septembrī plkst. 10.30 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes nozares promocijas padomes RTU P-02 atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā Edgars Kuka aizstāvēs promocijas darbu «Rūpnieciski veidojušos termiski modificētas koksnes atlikumu izmantošana koksnes polimēra kompozītu iegūšanai» (angļu valodā: «Use of industrially produced thermally modified wood residues for production of wood plastic composites») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai materiālzinātnes  nozarē.

Recenzenti:

• Vadošais pētnieks Dr. chem. Ingars Reinholds, Latvijas Universitāte; Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts «BIOR», Latvija;
  • Vadošais pētnieks Dr. sc. ing. Jānis Rižikovs, Latvijas Valsts Koksnes ķīmijas institūts, Latvija;
  • Vadošais pētnieks Dr. Ulrich Hundhausen, Norvēģijas Koksnes tehnoloģiju institūts, Norvēģija.

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē e-platformā ZOOM.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā

Pasākumu kalendārs

11. augusts, 2022 plkst. 9:00