Notikuma vieta

Promocijas darbu «Ritošā sastāva metālpulveru antifrikcijas detaļu ražošanas tehnoloģija un tribotehnisko īpašību paaugstināšana» aizstāvēs Pāvels Stankēvičs

18. decembris, 14:00
Ķīpsalas iela 6B, 204.auditorijā

2020. gada 18. decembrī plkst. 12.00  RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares Promocijas padomes «RTU P–22» atklātā sēdē Rīgā, Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē, Aeronautikas institūtā, Ķīpsalas ielā 6b, 204. telpā Pāvels Stankēvičs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Ritošā sastāva metālpulveru antifrikcijas detaļu ražošanas tehnoloģija un tribotehnisko īpašību paaugstināšana» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: profesors Dr. habil. sc. ing. Mārtiņš Kleinhofs  (Rīgas Tehniskā universitāte), pētnieks, Ph. D. Dmitri Goljandin (Tallin University of Technology, Estonia), direktora vietnieks zinātnes darbā, Ph. D. Vadim Savich (State Scientific Institution «Powder Metallurgy Institute»).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs