Notikuma vieta

Promocijas darbu «Riska prognozēšana nepārtraukto laika modeļu ietvaros tehnoloģiju un tirgus novērtēšanai» aizstāvēs Jegors Fjodorovs

3. jūnijs, 14:30
Sētas iela 1, 202. auditorija, Rīga

Informācijas tehnoloģijas nozares promocijas padomes «P-07» atklātā sēdē Sētas ielā 1, 202. auditorijā plkst. 14.30 Jegors Fjodorovs aizstāvēs promocijas darbu «Riska prognozēšana nepārtraukto laika modeļu ietvaros tehnoloģiju un tirgus novērtēšanai» inženierzinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai.

Recenzenti:  Profesors, Dr.sc.ing. Jānis Grabis (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija); Profesore, Dr.sc.ing. Irina Arhipova (Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvija); Asoc.profesors, Ph.D. in Informatics Engineering, Gintautas Tamulevičius (Viļņas Universitāte, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā un elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs