Notikuma vieta

Promocijas darbu «Regulējuma izveide pieprasījumreakcijas pakalpojumu integrācijai Baltijas elektroenerģijas tirgos» aizstāvēs Līga Kurevska

25. augusts, 13:00
Rīga, Āzenes iela 12/1, 306. auditorija

2022. gada 25. augustaā plkst. 13.00 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-05» atklātā sēdē Rīgā, RTU EVIF Āzenes ielā 12/1, 306. auditorijā Līga Kurevska aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Regulējuma izveide pieprasījumreakcijas pakalpojumu integrācijai Baltijas elektroenerģijas tirgos» (angļu valodā «Designing regulatory framework for demand response service integration in Baltic electricity markets») zinātnes doktora grāda (Ph. D.) iegūšanai.

Recenzenti:

• Asoc. prof. Dr. sc. ing. Ļubova Petričenko, Rīgas Tehniskā universitāte (Latvija);
  • Prof. Dr. sc. ing. Saulius Gudzius, Kauņas Tehnoloģiskā universitāte (Lietuva);
  • Dr. sc. ing. Jūlija Matevosjana, Enerģētikas sistēmu integrācijas grupa (ASV, Teksasa).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā

Pasākumu kalendārs

25. jūlijs plkst. 9:00