Notikuma vieta

Promocijas darbu «Regulējamu transformatoru energoelektronisko pārveidotāju izpēte un izstrāde» aizstāvēs Mārcis Priedītis

30. aprīlis, 13:00
Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 212. auditorijā

2021. gada 30. aprīļa plkst. 13.00 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-14» atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 212. auditorijā  Mārcis Priedītis aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Regulējamu transformatoru energoelektronisko pārveidotāju izpēte un izstrāde» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Dr. sc. ing. Jānis Zaķis, asoc. prof. (Rīgas Tehniskā universitāte);

• Dr. Voitech Stankevič, prof. (Viļņas Ģedimina Tehniskā universitāte, Lietuva);

• Dr. Elizaveta Liivik (Tallinas Tehnoloģiskā universitāte, Igaunija; Olborgas Universitāte, Dānija.)

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē MS Teams platformā. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2021. gada 26. aprīlim, rakstot . Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tikai tiešsaistē.

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pasākumu kalendārs

22. aprīlis plkst. 9:00