Promocijas darbu «Perspektīvo kosmisko aparātu elektrisko raķešu dzinēju dzesēšanas sistēmu izstrāde» aizstāvēs Sergey Kravchenko

23. aprīlis, 2021, 14:00
Rīgā, Ķīpsalas ielā 6b, 204. telpā

2021. gada 23. aprīlī plkst. 14.00  RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P–22» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6b, 204. telpā Sergey Kravchenko aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Perspektīvo kosmisko aparātu elektrisko raķešu dzinēju dzesēšanas sistēmu izstrāde»/«Development of Electric Propulsion Thrusters Cooling Systems for Perspective Spacecrafts» zinātniskā doktora grāda (PhD) iegūšanai.

Recenzenti:

• Dr. habil. sc. ing. Vitālijs Pavelko (Rīgas Tehniskā universitāte);

• Dr. habil. sc. ing. Aleksandrs Andronovs (Sanktpēterburgas Valsts civilās aviācijas universitāte, Krievija);

• Dr. habil. sc. ing. Zbigniew Koruba (Technical University of Kielce, Polija).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē MS Teams platformā. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2021. gada 16. aprīlim, rakstot . Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tikai tiešsaistē.

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pasākumu kalendārs

9. aprīlis, 2021 plkst. 9:00