Promocijas darbu «Patēriņa elastības izmantošana un novērtējums elektroenerģijas tirgos» aizstāvēs Zane Broka

12. novembris, 2020, 11:30
Āzenes iela 12/1, Rīga

2020. gada 12. novembrī plkst. 11.30 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-05» atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 306. auditorijā  Zane Broka aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Patēriņa elastības izmantošana un novērtējums elektroenerģijas tirgos» (angļu val.: «Harnessing the value of demand-side flexibility in electricity markets») zinātnes doktora grāda (Ph. D.) iegūšanai.

Recenzenti: Dr. sc. ing. Anna Mutule (RTU EVIF asoc. profesore); Dr. sc. ing. Julija Matevosjana (Teksasas elektriskās drošības padome (ERCOT)); Dr. sc. ing. Saulius Gudzius (Kauņas Tehnoloģiskās universitātes profesors, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā un, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pasākumu kalendārs

15. oktobris, 2020 plkst. 13:47