Promocijas darbu «Pašpietiekama riska kapitāla tirgus izveide Latvijā» aizstāvēs Anita Matisone

18. februāris, 2022, 10:00

2022. gada 18. februārī plkst.10.00 Rīgas Tehniskās universitātes Sociālo zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-09» atklātā e-sēdē tiešsaistē platformā Zoom Anita Matisone aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Pašpietiekama riska kapitāla tirgus izveide Latvijā» (ang. val. «Achieving Self-Sustainability of Venture Capital Market in Latvia») zinātniskā grāda zinātnes doktore (Ph.D.) iegūšanai ekonomikā un uzņēmējdarbībā.

Recenzenti:

• Profesors, Dr.habil.oec., Remigijs Počs, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Profesore, Dr.oec., Ingrīda Jakušonoka, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvija;
  • Profesore, Ph.D., Jelena Stankevičiene, Viļnas Gedimina tehniskā universitāte, Lietuva.

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz 2022. gada 15. februārim rakstot uz e-pastu:

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

3. februāris, 2022 plkst. 9:00