Promocijas darbu «No atjaunojamām izejvielām iegūtu poliuretāna putuplasta un nano izmēra dabas izcelsmes pildvielu kompozītu īpašības» aizstāvēs Miķelis Kirpļuks

3. septembris, 2020, 14:00
Paula Valdena iela 3/7, Rīga

3. septembrī plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272.auditorijā Miķelis Kirpļuks aizstāvēs promocijas darbu «No atjaunojamām izejvielām iegūtu poliuretāna putuplasta un nano izmēra dabas izcelsmes pildvielu kompozītu īpašības» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: Profesors Dr. sc. ing. Jurijs Ozoliņš (Rīgas Tehniskā universitāte), profesors Dr. chem. Andris Actiņš (Latvijas Universitāte), profesore Dr. Arantxa Eceiza (Universidad del Pais Vasco, Spānija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pievienošanās aizstāvēšanai, izmantojot šo informāciju:
Topic: RTU MSAC's Personal Meeting Room
Pievienoties Zoom sapulcei: https://rtucloud1.zoom.us/j/6590741797