Promocijas darbu «Nerūsējošā tērauda apvirpošanas procesa precizitāte atkarībā no AL2O3 nano pārklāta griezējinstrumenta nodiluma» aizstāvēs Viktors Gutakovskis

22. februāris, 2023, 16:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6B, 417. kabinets

2023. gada 22. februārī plkst. 16 RTU Mašīnbūves un mehānikas zinātnes nozares Promocijas padomes «RTU P-16» atklātā sēdē Rīgā, Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē, Ķīpsalas ielā 6B, 417. auditorijā Viktors Gutakovskis aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Nerūsējošā tērauda apvirpošanas procesa precizitāte atkarībā no AL2O3 nano pārklāta griezējinstrumenta nodiluma», (angļu valodā «Precision of Stainless Steel Turning Process Depending on AL2O3 Nano-Coated Cutting Tool Wear») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai Inženierzinātnēs un tehnoloģijās: mašīnbūvēs un mehānikas nozarē.

Recenzenti:

• Profesors Dr. phys. Aleksejs Kataševs, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Profesore Ph. D. Regita Bendikiene, Kauņas Tehnologiskā universitāte, Lietuva;
  • Profesors Ph. D. Tauno Otto, Tallinas Tehnoloģiskā universitāte, Igaunija.

Promocijas padomes «RTU P-16» sēde tiks organizēta arī tiešsaistē, izmantojot platformu Zoom.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

17. februāris, 2023 plkst. 9:30

Līdzīgi notikumi

Kalendārs

Notiek «Klimata diena skolotājiem»

19. aprīlis, 9:00 - 17:00
Rīga, Paula Valdena iela 5, RTU Zinātniskā bibliotēka

Seminārs «Patērētāja dubultā dzīve»

19. aprīlis, 16:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6A